۳۰ بهمن ۱۳۹۷

021-66493579                                                         

درباره ما

بهترین خودت شو


موسسه آموزشی ایده توانمندشو ایرانیان با شماره ثبت ۴۳۲۸۷ از سال ۱۳۹۶ با نیت توانمندسازی هموطنان عزیز و توسعه مهارتهای فردی و سازمانی در زمینه های مهارتهای خودشناسی، مهارتهای ارتباطی و مهارتهای مربوط به راه اندازی و توسعه کسب و کارهای نوپا به منظور برگزاری سمینارها، همایش‌ها، دوره ها و کارگاههای حضوری، غیرحضوری و آنلاین تاسیس شد.

هدف موسسه توانمندشو کمک به هم میهنان عزیز جهت ارتقاء سطح کیفی زندگی و توسعه و رونق کسب و کار و کارآفرینی در کشور عزیزمان ایران می‌باشد.


 دغدغه حامد سلیمانی مدیر مجموعه توانمندشو این است که روزی همه ایرانیان به خودباوری برسند و با توانمندتر شدن و قدم گذاشتن در مسیر سفر قهرمانی خود زندگی زیباتری را برای خود و اطرافیانشان خلق کنند.


لطفاً این فیلم را ببینید:

گفتگوی حامد سلیمانی با شما:


من حامد سلیمانی مدیر موسسه توانمندشو برای شما که در پی ارتقاء خود و در مسیر توانمند شدن هستند احترام ویژه‌ای قائل هستم.

حضور شما در این وب سایت تصادفی نیست و حتماً علتی وجود دارد. پنج سال است که به دوستان عزیزم کمک می‌کنم که زندگی زیباتری را برای خود و اطرافیانشان خلق کنند.

دست یاری می‌دهم به همه همکارانم و همه انسانهایی که برای ارتقاء خود و دیگران تلاش می‌کنند. من با شما انسانهای توانمند و اصیل هم پیمان می‌شوم و همواره با شما تا قله‌های پر پیچ و خم موفقیت خواهم بود. من رسالتم را در آموختن و آموزش دادن یافته‌ام و ایمان داریم که تنها با آموختن و به کار بستن مهارتهاست که می‌توانیم دنیای بهتری را در اطراف خودمان خلق کنیم و کمک کنیم که دنیا به جای بهتری تبدیل شود.

دوست عزیز و توانمندم هر جای دنیا که هستی و در هر مرحله‌ای از سفر زندگی قرار داری برای بهتر شدن و بهتر زندگی کردن روی من حساب کن … ارادتمند تک تک شما انسانهای توانمند هستم.


نظرات تعدادی از دانشجویان محترم مجموعه توانمندشو

از اینکه با انتشار مطالب وبسایت توانمندشو به ما کمک می کنید که دنیا را به جای بهتری تبدیل کنیم از شما سپاسگزاریم.

دوره رایگان رفتار شناسی با متد DISC
این آموزش را به کدام آدرس ایمیل شما ارسال کنیم؟
دوره رایگان رفتار شناسی با متد DISC
اولین جلسه این آموزش برای شما ایمیل شد.