خودت را تکرار نکن


موسسه آموزشی ایده توانمندشو ایرانیان با شماره ثبت ۴۳۲۸۷ از سال ۱۳۹۶ در جهت توانمندسازی هموطنان عزیز و توسعه مهارتهای فردی و سازمانی در زمینه های مهارتهای خودشناسی، مهارتهای ارتباطی و مهارتهای مربوط به راه اندازی و توسعه کسب و کارهای نوپا فعالیتهای خود را آغاز کرد.

برگزاری سمینارها و همایش‌های آموزشی، دوره ها و کارگاههای حضوری، غیرحضوری و آنلاین از فعالیتهای این موسسه است.

هدف موسسه توانمندشو کمک به هم میهنان عزیز جهت ارتقاء سطح کیفی زندگی و توسعه و رونق کسب و کار و کارآفرینی در کشور عزیزمان ایران می‌باشد.


“ما هستیم تا روزی که همه ایرانیان به خودباوری برسند و با توانمندتر شدن خود زندگی زیباتری را برای خود و اطرافیانشان بسازند”

تعدادی از تیم قدرتمند توانمندشو

حامد سلیمانی
بنیانگذار و مدرس

آرش صادقی فر
مدیر بازاریابی و محتوا

سحر عظیمی
دکتری مدیریت و مدرس

نگار شهابی
مدیر روابط عمومی

حسین میر فارسی
مشاور خانواده و مدرس

مهسا حمیدی

مهسا حمیدی
مدیر داخلی

کامران معلم

کامران معلم
مدیر آی تی

 

لطفاً این ویدئو را ببینید

چند کلام از حامد سلیمانی

من حامد سلیمانی مدیر موسسه توانمندشو برای شما که در پی ارتقاء خود و در مسیر توانمند شدن هستند احترام ویژه‌ای قائل هستم.

حضور شما در این وب سایت تصادفی نیست و حتماً علتی وجود دارد. ۷ سال است که به دوستان عزیزم کمک می‌کنم که زندگی زیباتری را برای خود و اطرافیانشان خلق کنند.

دست یاری می‌دهم به همه همکارانم و همه انسانهایی که برای ارتقاء خود و دیگران تلاش می‌کنند. من با شما انسانهای توانمند و اصیل هم پیمان می‌شوم و همواره با شما تا قله‌های پر پیچ و خم موفقیت خواهم بود. من رسالتم را در آموختن و آموزش دادن یافته‌ام و ایمان داریم که تنها با آموختن و به کار بستن مهارتهاست که می‌توانیم دنیای بهتری را در اطراف خودمان خلق کنیم و کمک کنیم که دنیا به جای بهتری تبدیل شود.

دوست عزیز و توانمندم هر جای دنیا که هستی و در هر مرحله‌ای از سفر زندگی قرار داری برای بهتر شدن و بهتر زندگی کردن روی من حساب کن … ارادتمند تک تک شما انسانهای توانمند هستم.

نظرات تعدادی از دانشجویان محترم مجموعه توانمندشو