بهترین خودت شو


موسسه آموزشی ایده توانمندشو ایرانیان با شماره ثبت ۴۳۲۸۷ از سال ۱۳۹۶ با نیت توانمندسازی هموطنان عزیز و توسعه مهارتهای فردی و سازمانی در زمینه های مهارتهای خودشناسی، مهارتهای ارتباطی و مهارتهای مربوط به راه اندازی و توسعه کسب و کارهای نوپا به منظور برگزاری سمینارها، همایش‌ها، دوره ها و کارگاههای حضوری، غیرحضوری و آنلاین تاسیس شد.

هدف موسسه توانمندشو کمک به هم میهنان عزیز جهت ارتقاء سطح کیفی زندگی و توسعه و رونق کسب و کار و کارآفرینی در کشور عزیزمان ایران می‌باشد.


 دغدغه حامد سلیمانی مدیر مجموعه توانمندشو این است که روزی همه ایرانیان به خودباوری برسند و با توانمندتر شدن و قدم گذاشتن در مسیر سفر قهرمانی خود زندگی زیباتری را برای خود و اطرافیانشان خلق کنند.


لطفاً این فیلم را ببینید:

گفتگوی حامد سلیمانی با شما:


من حامد سلیمانی مدیر موسسه توانمندشو برای شما که در پی ارتقاء خود و در مسیر توانمند شدن هستند احترام ویژه‌ای قائل هستم.

حضور شما در این وب سایت تصادفی نیست و حتماً علتی وجود دارد. پنج سال است که به دوستان عزیزم کمک می‌کنم که زندگی زیباتری را برای خود و اطرافیانشان خلق کنند.

دست یاری می‌دهم به همه همکارانم و همه انسانهایی که برای ارتقاء خود و دیگران تلاش می‌کنند. من با شما انسانهای توانمند و اصیل هم پیمان می‌شوم و همواره با شما تا قله‌های پر پیچ و خم موفقیت خواهم بود. من رسالتم را در آموختن و آموزش دادن یافته‌ام و ایمان داریم که تنها با آموختن و به کار بستن مهارتهاست که می‌توانیم دنیای بهتری را در اطراف خودمان خلق کنیم و کمک کنیم که دنیا به جای بهتری تبدیل شود.

دوست عزیز و توانمندم هر جای دنیا که هستی و در هر مرحله‌ای از سفر زندگی قرار داری برای بهتر شدن و بهتر زندگی کردن روی من حساب کن … ارادتمند تک تک شما انسانهای توانمند هستم.


نظرات تعدادی از دانشجویان محترم مجموعه توانمندشو