۶ تکنیک برای جذب ثروت واقعی

ثروت آفرینی

این روزها بازار کلاسهای ثروت آفرینی بسیار داغ شده است و عده زیادی از عزیزان به دنبال راه هایی برای به دست آوردن ثروت هستند.

من مجموعه توانمندشو را ایجاد کردم برای این که به شما کمک کنم که از مسیرهای بهتری به اهدافتون برسید.

کار اصلی من و موسسه توانمندشو کمک به شما در پیدا کردن جایگاه اصلی خود در زندگی و راه اندازی کسب و کار متناسب با تیپ شخصیتی و استعدادهایتان است.

اما به خاطر درخواست دوستان به این نتیجه رسیدم که در زمینه ثروت آفرینی هم کنار شما عزیزان باشیم که دنیای زیباتری را درکنار هم خلق کنیم.

در وحله اول باید بگویم که بخاطر ماهیت کار و زندگی که خودم چند سال اخیر به کار بسته‌ام، تعریفم از ثروت با تعریفی که شاید بسیاری از انسانها در ذهن دارند متفاوت است. ترجیح می دهم ابتدا تعریفی از ثروت ارائه کنم.

به نظر من ثروت را از ابعاد مختلفی میتوانیم نگاه کنیم.

  • ثروت یعنی آرامش داشتن در اوج سختی ها
  • ثروت یعنی داشتن معنا برای کاری که انجام میدهیم
  • ثروت یعنی خدمت به دیگران برای خلق دنیایی زیباتر
  • ثروت یعنی وقتی به گذشته نگاه می کنیم لبخند بزنیم و لذت ببریم
  • ثروت یعنی ارتباطاتی که قیمت ندارند
  • ثروت یعنی برای پول کار نکردن
  • ثروت یعنی برکت داشتن پولی که بدست می‌آوریم.

و در بخش آخر

  • ثروت یعنی آنقدر پول داشته باشی که به همه اهداف زندگی ات برسی

 

اگر تا اینجا با من موافق باشید می‌دانید که پول به تنهایی برای ما خوشبختی نمی‌آورد.

بنابراین در ابتدا باید به موارد دیگری بپردازیم تا بتوانیم از پول بدست آمده لذت ببریم.

حال به مواردی اشاره میکنم که می‌تواند برای ما به همراه پول ثروت هم بیاورد.

 

۱) ثروت بیرون از ما نیست.

بسیاری از ما انسانها وقتی در شرایط قرار میگیریم و دنیا ما را در خود حل می کند فراموش می کنیم که ما منحصر به فرد هستیم و قرار نیست ما هم از روش دیگران به اهدافمون برسیم.

هر کدام از ما انسانها معجزاتی در خودمان داریم که اگر آن معجزات ناب و گرانبها را پیدا کنیم برای همیشه برکت و ثروت وارد زندگی ما خواهد شد. پس گام اول خودشناسی است. شما زمانی که خودتان را بهتر می‌شناسید هزینه و انرژی کمتری صرف خواهید کرد  برای موفق شدن و ثروت ساختن.

 

۲) ما فقط باید کار درست را انجام بدهیم.

تا زمانی که به دنبال پول باشیم، پول از ما فرار میکند. ما فقط باید با توجه به توانایی هایی که داریم و تاثیراتی که می توانیم بر دنیا بگذاریم طبق برنامه ای که میریزیم کار درست را در زمان و مکان مناسب انجام دهیم. ثروت خودش در زندگی ما جاری خواهد شد.

 

۳) هر کاری را با عشق انجام بدهیم.

کیفیت زندگی ما به میزان کیفی که ما در هنگام انجام دادن کارهایمان میکند باز میگردد. هر چقدر که عشق بدهیم، چندین برابر دریافت خواهیم کرد. یک نکته ریزی هم اینجا وجود دارد که باید اشاره کنیم.

یکی از تفاوت های انسان های موفق و کسانی که موفق نمی‌شوند در این است که انسانهای نا‌موفق فقط کارهایی که دوست دارند را انجام میدهند ولی افراد موفق کارهایی را هم که دوست ندارند ولی در جهت رسیدن به اهدافشان است با عشق انجام می‌دهند.

 

۴) هیچ کس به تنهایی نمی تواند ثروتمند بشود.

برای اینکه بتوانیم به قله های بلند صعود کنیم باید ابتدا دل های انسانهای دیگر را فتح کنیم. زمانی که دل دیگران را فتح می کنیم از ما خرید می‌کنند، به ما کمک می‌کنند، ما را تبلیغ می‌کنند و هر کاری که از دستشان بر می‌آید برای ما انجام می‌دهند.

 

۵) شما برای کسب ثروت هیچ چیز کم ندارید.

خودتان را با دیگران مقایسه نکنید، تا زمانی که فکر کنیم دیگران از ما جلوتر هستند و ما مانده ایم و نمی توانیم به آنها برسیم هر روز انرژی مان تحلیل می‌رود. بنابراین هر جا هستید و در حال انجام هر کاری هستید شما قادر به توانمندتر شدن هستید. پس برای آموزش خودتان وقت و انرژی زیادی صرف کنید.

 

۶) ثروت ساختنی است.

کسانی ثروتمندان واقعی هستند که وقتی کل پول آنها را ازشان بگیریم، بعد از مدت زمان کوتاهی به همان نقطه باز می‌گردند. پس به دنبال پولدار شدن های یک دفعه ای نباشید. ما باید هر روز بهتر بشویم تا ثروت وارد زندگی ما بشود. این ثروت واقعی و ماندگار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *