داستان توانمندشو

برعکس بسیاری از مجموعه هایی که در زمینه روانشناسی فعال هستند و بر روی اختلالات روانی تمرکز می کنند، ما روی توانمندسازی متمرکز هستیم.
اعتقاد و باور ما این است که همه انسانهای کره زمین در زمینه هایی توانمند هستند، فقط بسیاری از آنها هنوز توانمندیهایشان را کشف نکرده‌اند.
ما در توانمندشو معتقدیم که “آدم ها بد نیستند، بلد نیستند” و ثابت کرده‌ایم که هر کس بخواهد توانمندتر شود ما با به روزترین و کاربردی‌ترین متدهای روز دنیا کمک می‌کنیم که در ساده‌ترین حالت و سریعترین شکل ممکن این اتفاق مهم برای او بیفتد.
از اینکه به خانواده بزرگ توانمندشو پیوستید و کمک میکنید که دنیا را به جای زیباتری برای زندگی کردن تبدیل کنیم به شما افتخار میکنیم و قول میدهیم که در رسیدن به زندگی زیباتر کنار شما باشیم.
ما در توانمندشو معتقدیم ریشه همه مشکلات مالی، خانوادگی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، ارتباطی و … در کمبود آموزش میباشد. بنابراین به دنبال آن هستیم تا جایی که می‌توانیم کمک کنیم تا جای خالی درس هایی که باید در مدرسه و دانشگاه یاد میگرفتیم را به هموطنان عزیز آموزش دهیم. ما به آن روزی فکر میکنیم که همه ایرانی های عزیز و هموطنان نازنین‌مان خودشناسی را مهم‌ترین و با اولویت ترین کار زندگی‌شان قرار دهد. ما معتقدیم که فقط با خودشناسی کردن و پیدا کردن دقیق جایگاه زندگی می توانیم زندگی سرشار از احساس رضایت و خوشبختی را رقم بزنیم. بنابراین چشم انداز ما در توانمندشو علاوه بر کسب درآمد به دنبال آن هستیم تا کمک کنیم جامعه‌ای شادتر، عمیق‌تر و خوشنودتر بسازیم.

توانمندشو چیکار میکنه؟

توانمندشو یک آکادمی آموزشی است که در دو شاخه اصلی خدمات آموزشی ارائه می‌دهد.
۱. آموزش فردی
این آموزشها شامل مباحثی چون خودشناسی، شخصیت شناسی، ارتباط میان فردی، رابطه عاطفی، اعتمادبنفس، عزت نفس، لایف کوچینگ و …
۲.آموزش سازمانی
در بخش آموزش سازمانی در حوزه مدیریتی و کمک به کسب و کارها در زمینه مشاوره، عارضه یابی سازمانی، برندینگ، تبلیغات، آموزش به پرسنل‌های سازمانها و کسب و کارهای مختلف فعال میباشد.

دستاوردهای توانمندشو

ما در توانمندشو افتخار این را داشته ایم که در بخش آموزش های فردی به بیش از ۱۰ هزار نفر آموزش بدهیم تا خودشناسی کنند و در زمینه توسعه فردی به جایگاه بهتری دست پیدا کنند و در بخش آموزش های سازمانی همکاری با بیش از ۱۰۰ برند مطرح کشور را در رزومه کاری خود داریم.

ارتباط با توانمدشو

آدرس: تهران بلوار فردوس شرق پلاک ۱۶۱ واحد ۴
تلفن آکادمی توانمندشو: ۰۲۱۴۴۹۷۵۳۴۹
واتساپ پشتیبانی: ۰۹۰۱۰۳۸۰۷۲۶
ایمیل: info@tavanmandsho.com